Hizmetlerimiz

Hızlı ve Güvenli Hizmet..

iPhone-Mac, PC Teknik Servisi

Ücretsiz Arıza Tespiti
Notebook Anakartı Tamiri
Lcd Panel Değişimi
Sistem Yükseltme
Batarya ve Adaptör Satışı
Yazılım Desteği
Genel Bakım
iPhone - Mac Onarım destek
Geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyacınız olan en iyi performanslı ve uygun fiyatlı Apple, TOSHIBA, HP, DELL, ACER, ASUS, MSI, SAMSUNG ve diğer markaların satış ve kurulumunun yanında yedek parça hizmeti de sunuyoruz.

iPhone Onarım Hizmetlerimiz

Ön Cam Değişimi
Batarya Değişimi
Kasa Değişimi
Şarj Soketi Tamiri
Ön & Arka Kamera Tamiri
Mikrofon, Ahize, Kulaklık Tamiri
Sıvı Temas Onarımı
Arıza Tespiti

Bilgisayar Bileşenleri

Sabit Diskler, İşlemciler, Anakartlar, DVD/CD Yazıcılar, Kasa, Klavye, Mouse, Bellekler, VGA ve TV Kartları, Ses Kartları gibi ihtiyacınız olan tüm bilgisayar bileşenleri bir telefon kadar uzağınızda.
Monitörler, daima gelişen ekran teknolojisinde sizin istediğiniz özelliklerde LCD ve LED teknolojili monitörleri en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.
Yazıcılar, ihtiyacınız olan tüm Mürekkep Püskürtmeli, Lazer, Nokta Vuruşlu, Çok Fonksiyonlu yazıcılar. Tüketici Elektroniği, Dijital Fotoğraf Makineleri, Usb Taşınabilir Bellek, Kablosuz İletişim Ürünleri.
Bilinen tüm markaların satışı dışında, performans ve fiyat bakımından size en uygun çözümü istekleriniz doğrultusunda yapılandırıyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Yerinde Teknik Servis

Yerinde servis hizmetimiz ile istediğiniz gün ve saatte uzman ekibimiz kapınıza kadar gelip bilgisayarınıza yerinde müdahele ediyor ve gereken durumlarda bilgisayarınızı alıp teknik servisimizde onarıp tekrar evinize geri getiriyoruz..

Satış ve Bakım Anlaşmaları

Kurumsal bakım anlaşması, kurumlara yönelik her türlü donanım ve yazılım problemlerinin anlaşma süresi içerisinde, teknik servisimizde, müşteri yerinde veya Uzaktan yardım şeklinde çözülmesi garantisini verdiğimiz servis hizmetimizdir.
ADSL Kurulumu Network Kurulumu Network Çözümleri - Wide Area Network (WAN) - Yapısal Kablolama - Network Güvenliği - Firewall Kurulumu - Virtual Private Network (VPN) Çözümleri sunuyoruz.

Web Tasarım ve Programlama

Kişisel veya kurumsal kimliğinizi internet ortamına taşıyarak, dünyanın en son teknolojileri ve tasarım stilleri kullanarak güzel bir web sitesinin oluşturulması ile online kimliğe sahip olabilirsiniz.
İnternet siteleri, firmalara iletişim araçlarından dafa fazla yardımcı olurlar. Firmamız ürünlerinizin tanıtılması ve e-ticaret çözümleri sağlayarak, özel web siteleri geliştirir. Yenilikçi teknolojiler ve dünya standartlarında tasarım geliştirme konularında uzman kadromuz hizmetinizdedir.
Başarılı web sitesi tasarımında, akıllı uygulamalar ile zengin içerik ve yenilikçi tasarım birleştirilmesi yeteneği yatmaktadır.Kullanıcılar ile etkileşim kurmanız ve kuruluşunuzun imajını yansıtan dinamik bir web sitesi oluşturmak için, web teknolojilerini kullanarak size uzun yıllar hizmet edecek siteler hazırlıyoruz. Destek Bilişim Teknolojileri, internet teknolojisi ve belirli iş hedefleri arasında, tam entegre bir web varlığı geliştirmek için müşterileri ile yakından çalışmaktadır.

Arıza Tespiti

Gerekli Parça Tedariği

Cihaz Testi

Çözüm Sağlama ve Cihaz Teslimi